Seda Sayan’ın yepyeni kiracısı belli oldu

Seda Sayan’ın yepyeni kiracısı belli oldu

40 senelik mekân Şamdan’ın gidişi halen konuşuladursun, Seda Sayan yepyeni kiracılarla müzakereye başladı dahi. Pekçok şirket, Seda Sayan’a avukatı tarafından erişti. Fakat Seda Sayan, Cookshop’ta karar kıldı.
Nişantaşı, Bodrum benzeri yerlerde 10 merkezi yer alan ve 1.5 yil önce Etiler’deki mekândan şehirsel dönüşüm olacağı amaçlı çıkmak zorunda olan mekânın sahipleri, Seda Sayan’la masaya oturdu, el sıkıştı.
Önceki zaman görüştüğüm Seda Sayan, “Evet, erkek çocuğum Oğulcan ve avukatım ilgileniyor, doğrudur görüştüğümüz”diye konuştu. Flört bütün hızıyla devam ediyor. Aldığım haberlere yönelik protokol sözlü olarak inşa edilmiş, iş imzasını atmaya kalmış.
Mekânın ortakları da “Evet haftaya sözleşme imzalarız”diyor.

Ne diyelim, hayırlısı olsun. Birileri gider, birileri ciro. Hiç kimsenin, hiçbir mekânın yeri daimi değildir. Giden de birçok hızlı unutuluyor bizim memlekette. Yaşanmışlıkla sabit, örnekleri var.
Pek elbette ki Şamdan çok kritik ve unutulmayacak güzellikte bir mekândı. Kurtulabilir miydi, benim düşünceme yönelik şüphesiz kurtulabilirdi. Başka Bir Deyişle tahliye hükmünden ardından büyüyen sesler ve destekler daha eskiden yapılsa belki halen türk malı yerinde duruyordu.
Sahibi Mehmet Tuna da “Seda Sayan’ı hiç görmedim, hiç ulaşamadım”diyor. Keşke ulaşabilseydi, sıkıntı çözülseydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir