Masaj Yeri Burçin

Masaj Yeri Burçin
Masaj yerim evim… masaj salonu gibidir aynen ama kısmen… yoksa kısmen evimde olduğunuzu hissedersiniz. Sohbetim, muhabbetim iyidir ve alkol almayı severim, sizler geldiğinizde ikramım olur… görüşmelerimin eğlenceli olması sadece 54 kilo olan mavi gözlü, 172cm boyda, sarışın bir kadın olmamla alakalı değil, inanın bana ben benle zaman geçirirken en sıcak anlamda memnun kalmanızı sağlarım çünkü gerçekten de sevişirim.
İyi bir sevişmede ben de biliyorum yasaklar olmamalı. Hatta sadece kondomla alakalı tek bir yasaklamam var ama bu aşamada bile ben asla sıkılmanıza neden olmam çünkü oral sekste kondom kullandırmak gibi bir adetim yok, olamaz.
En eğlenceli görüşmeler bence gecelik yaşananlar, başta gecelik zaman geçiririm ki masajım, sohbetim ve sevişmem… her biri uzun fiiller ama zamanla 2, 3 saatlik olayları da yaşayabiliriz. Hatta zamanla sizlere özel ayrıcalıklarım olur, madden & manen… sürekliliği olan birliktelikleri çok seviyorum, bu gibi bir şey yaşıyorsam erkeklerle o zaman o erkekleri inanılmaz ayrıcalıklar vererek artı memnun ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir